Аграріїв відзначили з нагоди Дня працівників сільського господарства.

З нагоди професійного свята голова райдержадміністрації Олександр Вікторович Капітоненко нагородив грамотами Донецької облдержадміністрації працівників сільського господарства району:
1. Сарбаша Олександра Антоновича – першого заступника директора ТОВ «Маріупольська птахофабрика».
2. Калініченко Ольгу Миколаївну – доярку відділення «Миколаївське» ПрАТ «Екопрод».
Дипломом Міністерства економіки, торгівлі та сільського господарства України нагороджено Цикал Миколу Миколайовича - оператора із штучного осіменіння тварин та птиці ТОВ «Маріупольська птахофабрика».
Також почесними грамотами облдержадміністрації було відзначено:
1. Гринчука Сергія Івановича – оператора із штучного осіменіння тварин СФГ «Мечта».
2. Семиволос Сергія Івановича – начальника структурного підрозділу (відокремленого) Агроцех № 7 дочірного підприємства «Ілліч-Агро Донбас».
Сьогодні Волноваський район є одним з найбільших сільськогосподарських районів країни. Ми перебуваємо в стадії неоголошеної війни, і це проходить через наше серце та нашу душу. Та принципово важливим є те, що в такий нелегкий для України час ми демонструємо зростання та поступ вперед. І найголовніше – показуємо, що ми сильні. Це має надзвичайно важливе значення. Тому що сильна Україна – це сильна армія і, не в меншій мірі, сильна економіка. Це те підґрунтя, на якому буде розвиватися Україна в майбутньому.
Шановні аграрії!
Низький уклін усім вам за хліб, за працю, за відданість обраній справі і вміння любити рідну землю! Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, нехай обходять стороною природні стихії, хай втілюються в життя ваші плани та сподівання! Нехай не переводиться селянський рід на українській землі, а праця відданих їй трударів буде належно поцінованою.
Давайте із надією дивитись в майбутнє! Буде у нас хліб – буде і пісня. А буде село-буде й Україна!
 

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37