Для учасників АТО/ООС проведено онлайн конференцію.

   Волноваським районним центром зайнятості 18 листопада проведено онлайн конференцію для зареєстрованих в центрі зайнятості учасників АТО/ООС за участю представників Волноваського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.
    Головний спеціаліст Галина Марченко поінформувала учасників щодо ситуації у Збройних Силах України, детально зупинилася на умовах служби за контрактом та порядку відбору громадян в резерв Збройних Сил України. Також розглядались основні вимоги до посад та пільг і гарантій, якими забезпечуються військовослужбовці, контрактники, демобілізовані учасники АТО/ООС. Надала інформацію щодо можливості безоплатної кваліфікованої допомоги у військово-медичних закладах охорони здоров’я, право на санаторно-курортне лікування та відпочинок у санаторіях, отримання освіти у вищих навчальних закладах та матеріального забезпечення.
   Фахівець з профорієнтації Валентина Труханова ознайомила учасників заходу із послугами служби зайнятості, можливостями проходження професійної підготовки, перепідготовки, підвищення кваліфікації. Розглянули сучасні інформаційно-комунікативні технологіями: відеорезюме, партфоліо, можливістю проведення скайп-конференцій з роботодавцем. Фахівець акцентувала увагу на можливості розвитку необхідних навичок та самонавчання за допомогою онлайн-ресурсів: «Lingva Skills», «Prometheus» та «Coursera».
   Нагадала про використання безкоштовного мобільного онлайн-додатка, розробленого Донецькою обласною службою зайнятості, «Довідник послуг та пільг для учасників АТО/ООС».
   Учасники АТО/ООС подякували організаторам заходу за проведений захід та отриману інформацію.
 

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37