Засідання громадської ради при райдержадміністрації.

  22 грудня у малій залі райдержадміністрації відбулось засідання громадської ради, участь у якому взяв голова райдержадміністрації Олександр Капітоненко.
   Відповідно до порядку денного заслухано інформацію про стан впровадження реформи децентралізації органів державної влади у Волноваському районі. З даного питання виступила завідувач сектору з питань правової роботи, запобігання та виявлення корупції райдержадміністрації Ольга Ягупова та керуючий справами виконавчого апарату Волноваської районної ради Антоніна Демішева.
   Сьогодні реформа децентралізації органів державної влади невпинно набирає обертів. Разом з цим райдержадміністрацією здійснюється комплекс заходів, щоб процес був здійснений відповідно до законодавчих норм та з мінімальними втратами для мешканців.
   Проведено вже декілька засідань робочої групи з впровадження реформ місцевого самоврядування у Волноваському районі. Спільно з представниками Волноваської ВЦА, Хлібодарівської ОТГ, Ольгинської та Мирненської ОТГ розглядаються питання формування відповідних бюджетів та алгоритм передачі до комунальної власності відповідних територіальних громад окремих об’єктів спільної власності.
   З питання «Про стан впровадження II етапу медичної реформи та її вплив на якість надання медичних послуг населенню району» доповіли медичні директори КНП «Волноваська районна лікарня планового лікування Волноваської районної ради» Анжела Кучерова, КНП «Волноваська районна лікарня» Олександр Белозеров, КНП «Районний Центр первинної медико-санітарної допомоги» Вікторія Мороз.
    Незважаючи на спалах коронавірусу в світі та в Україні другий етап медичної реформи стартував за планом 1 квітня 2020 року.
    Після первинної ланки реформа торкнулась і вузьких спеціалістів, багатопрофільних лікарень та диспансерів.
   Основа всієї трансформації системи охорони здоров’я – це зміна моделі фінансування та реалізація принципу «гроші йдуть за пацієнтом».
   Для спеціалізованої медичної допомоги це означає, що держава через Національну службу здоров’я України (НСЗУ) сплачуватиме кошти медичному закладу за конкретно надану медичну послугу, пролікований випадок або ж готовність надавати допомогу. Серед нововведень для пацієнтів – право вільно обирати не тільки вузьких спеціалістів, у яких хочуть проконсультуватися чи зробити операцію, а і вільно обирати лікарню, в якій планують поправити здоров’я – прив’язки до району чи міста більше не має.

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37