З подарунками і теплими побажаннями.

   Новорічні свята завжди несуть з собою особливі відчуття – казки, дива, надії на здійснення мрій, віру у краще. Подібне ж свято більше за всіх очікують саме діти і, напевно, подарувати його – найголовніша місія дорослих.
   По-справжньому домашня, тепла атмосфера панувала сьогодні в дитячому садочку с.Новогнатівка, Гранітненській, Мирненській та Чермалицькій загальноосвітніх школах куди завітав голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко, заступник голови облдержадміністрації Юлія Костюніна та керівництво району.
    Маленькі вихованці в карнавальних костюмах улюблених супергероїв щирими усмішками зустрічали гостей.
   Звертаючись до діточок Павло Олександрович привітав усіх із наступаючими новорічними та різдвяними святами та побажав дітлахам здійснення найзаповітніших мрій і бажань. Всім дорослим він висловив побажання достатку, щастя, благополуччя у родинах та віри у мирне і процвітаюче майбутнє нашої країни.
   Під час вручення подарунків звучали новорічні пісні, після яких було море овацій та аплодисментів.
І, хоча, свято закінчилося, теплі враження від нього залишилися, щоб ще довго зігрівати серця дітей добром, любов`ю і надією.

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37