Вивчай основи бізнесу разом з Волноваським районним центром зайнятості.

    24 грудня фахівчиня Волноваського районного центру зайнятості Ірина Струкова провела засідання клубу «Perfect Time» в рамках роботи Центру розвитку підприємництва для школярів у режими онлайн.

   «Підприємницьку діяльність можна здійснювати в різних масштабах, а тому підприємництво можна поділити на мале, середнє і велике», - розпочала свій вебінар фахівчиня. Також під час заходу слухачі дізнались, що терміни «підприємництво» і «бізнес» близькі за змістом, хоча мають свої відмінності.         Розглянули питання якими видами діяльності може займатися підприємець, обговорили чому ця діяльність є ризиковою, але з належним бізнес-планом багатьох ризиків можливо уникнути.Адже бізнес-план охоплює практично всі функціональні напрями підприємства, починаючи від детального опису технології бізнес-проекту і закінчуючи ґрунтовними фінансовими розрахунками ефективності господарювання.
    Тому його розробка і контроль реалізації значно сприяє як підвищенню ефективності, так і зниженню ризиків у започаткуванні нових напрямів підприємницької діяльності.

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37