Підведено підсумки спортивної роботи.

   Традиційно підвели підсумки роботи Волноваської дитячо-юнацької спортивної школи за 2020 рік. Під час педагогічної ради заступник голови райдержадміністрації Ольга Сидоренко розповіла про розвиток сфери спорту за поточний рік в якому відкрито нові об’єкти спорт інфраструктури: стадіон у м.Волновасі, багатофункціональний майданчик з поліуретановим покриттям в с.Валер’янівці та на базі Волноваської ЗОШ №2. Найближчим часом планується відкриття спортивних майданчиків у с.Рибинському та с.Сонячному.
    Введення карантинних обмежень істотно вплинуло на графік тренувань спортсменів, але не стало на їх заваді. Спортсмени тренувались в цих умовах та всеодно здобули значні успіхи та гідно представили Волноваський район на обласних та всеукраїнських змаганнях.
   За результатами виступів спортсменів були визначені кращі тренери Волноваського району.
   З олімпійських видів спорту такими стали: Василь Лейба, Сергій Лісовін, Артем Баханець, Сергій Колоколов.
   З неолімпійських: Роман Карпачов, Олексій Шабельник, Олег Кривцов та Євген Нескреба.
    Сертифікатом на отримання стипендії відзначено провідних спортсменів району: Іллю Чегринця, Оксану Гражданову, Костянтина Коваля, Михайла Коваля, Івана Григоренка (кікбоксинг); Данила Калашникова, Владислава Ворончихіна, Володимира Семененка, Тетяну Нескребу (гирьовий спорт), Андрія Цибулька, Микиту Беспалько (бокс), Володимира Кроленко, Рустама Амралієва (греко-римська боротьба), Богдана Топалова, Юлію Кісельову.
    Шановні спортсмени!
Щиро вітаємо вас з наступаючим Новим 2021 роком! Бажаємо щоб він приніс вам лише нові перемоги та досягнення. Нехай ваші серця будуть зігріті любов’ю і теплом, радістю та достатком, а очі світяться щастям!

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37