Шановні мешканці Волноваського району!

   Прийміть найщиріші вітання з Новим 2021 роком!
   Ми знову перегортаємо ще одну сторінку нашого життя.
2020 рік був для кожного з нас нелегким. Пандемія коронавірусної хвороби, продовження проведення військового конфлікту в нашому регіоні не залишили байдужим нікого. Медична реформа та реформа децентралізації органів державної влади також мали свої складнощі. Але поряд з тим, нам вдалось вирішити багато масштабних завдань і водночас поставити нові. Ми збагатились новим досвідом, згуртувались і створили усі умови для подальшого розвитку.
   Хочу від щирого серця подякувати всім тим, хто розвивав Волноваський район –депутатам усіх рівнів, обласній державній адміністрації, головам місцевих рад, та безперечно- усьому колективу районної державної адміністрації. Ми – одна сильна команда. Бо лише разом можна втілити все задумане та навіть більше.
   Переконаний, що, не зважаючи на труднощі й проблеми, незмінними залишаться у нашому житті патріотизм, честь, любов, дружба, співчуття і віра у щасливе майбутнє.
    Вірю, що у 2021 році ми зможемо успішно вирішувати найсерйозніші завдання, будемо терпимі і толерантні один до одного, щоденною працею перетворювати мрії у реальність.
    Від усієї душі зичу вам миру, щасливої долі, міцного здоров’я, добра й благополуччя. Нехай ваша праця буде корисною та потрібною людям, а перемоги – вагомими та переконливими.
Бажаю, щоб кожен день нового року повнився цікавими справами, теплом і спокоєм світилися вікна ваших осель, а негаразди обходили їх стороною.
Щасти вам у всіх добрих починаннях в ім’я добробуту та процвітання району та нашої рідної України!
 
Голова райдержадміністрації                О. Капітоненко

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37