Привітали медиків з новорічними святами.

  Голова райдержадміністрації Олександр Капітоненко спільно з заступником голови райдержадміністрації Ольгою Сидоренко привітали колективи лікарень з наступаючим Новим 2021 роком.
   Напередодні свят є традиція підбивати підсумки року, визначати його героїв та найбільш визначні події. Без перебільшення головними Героями 2020 року стали медичні працівники та фармацевти. Не один конкретний спеціаліст, а кожен з них — людей у білих халатах, які невтомно і самовіддано боролися з коронавірусом, рятуючи життя інших і ризикуючи власними. Велика їм подяка і низький уклін — вони зробили неймовірне!
   За результатами національного рейтингу КНП "Волноваська лікарня планового лікування Волноваської районної ради" визнана лідером галузі у 2020 році.
   Шановні медичні працівники!
Щиро сподіваємось, що наступного року у вашому житті буде менше складних випробувань та викликів, а більше щасливих подій. Від усього серця бажаємо, щоб ваші мрії та заповітні бажання справдилися, здоров’я було міцним і ніколи не підводило! І щоб ваш професіоналізм та робота, важливість якої важко пере­оцінити, були гідно винагороджені.

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37