Засідання оперативного штабу.

    04 січня 2021 року під головуванням голови райдержадміністрації Олександра Капітоненко відбулось чергове засідання районного оперативного штабу з питань ліквідації надзвичайної ситуації та запобігання занесенню та поширенню на території Волноваського району гострої респіраторної хвороби, спричиненої корона вірусом 2019-nCoV.
    В ході роботи штабу розглянуті актуальні питання життєдіяльності району, по яких прийняті відповідні рішення та надані доручення причетним службам, організаціям та установам.
   На засіданні було нагороджено першого заступника голови райдержадміністрації Олександра Безуглого медаллю «За розвиток Донеччини» від Донецької обласної державної адміністрації, військово-цивільної адміністрації та Подякою департаменту розвитку базових галузей й промисловості Донецької облдержадміністрації «за значний особистий внесок у розвиток Донеччини, сумлінну працю та високий професіоналізм» щодо особистої роботи по відкриттю та функціонуванню сучасного багатофункціонального сервісного центру на КПВВ «Новотроїцьке».

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37