ПРО НЕОБХІДНІСТЬ ДОТРИМАННЯ ПОРЯДКУ В'ЇЗДУ/ВИЇЗДУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНУ ТЕРИТОРІЮ УКРАЇНИ.

   Волноваська райдержадміністрація повідомляє, що Законом України «Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях», визнано тимчасово окупованими територіями у Донецькій та Луганській областях частини території України, в межах яких збройні формування Російської Федерації та окупаційна адміністрація Російської Федерації встановила та здійснюють загальний контроль.
   Перелік районів, міст, селищ і сіл, частин їх територій, тимчасово окупованих у Донецькій та Луганській областях затверджений Указом Президента України від 07 лютого 2019 року № 32/2019, який набув чинності 09 лютого 2019 року.
   Перетинання неконтрольованої українською владою ділянки державного кордону України кваліфікується як в’їзд на тимчасово окуповану територію України та виїзд з неї.
    Статтею 12 Закону України «Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях» та пунктом 3 абзацу першого Порядку в’їзду осіб, переміщення товарів на тимчасово окуповані території у Донецькій та Луганській областях і виїзду осіб, переміщення товарів з таких територій, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 17.07.2019 №815 встановлено норму, відповідно до якої в’їзд/виїзд осіб, у тому числі транспортних засобів, за допомогою яких вони переміщуються, а також переміщення товарів на тимчасово окуповані території та з таких територій здійснюється ВИКЛЮЧНО через визначені контрольні пункти в’їзду/виїзду.
     За порушення порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї передбачена адміністративна відповідальність відповідно до статті 2042 КУпАП (штраф від 1700 до 8500 грн).
     З метою запобіганню вчинення адміністративних порушень та притягнення до адміністративної відповідальності, звертаємо увагу фізичних та юридичних осіб, які здійснюють в’їзд/виїзд і переміщення товарів через контрольні пункти в’їзду-виїзду, на необхідність дотримання законодавства України, яке встановлює порядок в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї. 

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37