Захист прав дітей.

   Проведення профілактичних рейдових заходів – це одна з форм роботи служби у справах дітей райдержадміністрації, метою яких є перевірка умов проживання дітей, профілактика дитячої безпритульності та бездоглядності, виявлення дітей, які проживають в сім’ях що опинилися у складних життєвих обставинах, та надання їм соціального захисту та підтримки.
   З метою недопущення випадків бродяжництва, самовільного залишення дітьми місця проживання, бездоглядності серед дітей, 09.02.2021 року службою у справах дітей райдержадміністрації, поліцією та ВРЦСС в м. Волноваха був проведений профілактичний рейдовий захід «Неблагополучна сім’я» у зв’язку з тим, що дитина з даної сім’ї була влаштована службою у справах дітей райдержадміністрації до Великоновосілківського центру соціально-психологічної реабілітації дітей для проходження реабілітації.
    Робота з попередження негативних проявів в сім'ях з дітьми, які опинились у складних життєвих обставинах, перебуває на постійному контролі в службі у справах дітей райдержадміністрації.

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37