Шановні мешканці Волноваського району!

    Соціальними мережами активно поширюється інформація про спалах пташиного грипу у ТОВ «Маріупольська птахофабрика». Хочу зазначити, що це фейкова інформація спрямована на дестабілізацію роботи підприємства.
    Наприкінці січня поточного року на птахофабриці зафіксовано падіж молодняка птиці, що перевищив технологічні норми. Від загиблих курчат був відібраний матеріал та направлений на дослідження у Дніпропетровську регіональну державну лабораторію Державної служби України.
     Результати показали, що підозра на захворювання птиці на гострозаразні інфекції відсутня.
     Падіж пов'язаний перш за все з щепленням поголів’я молодняка вакциною вітчизняного виробництва. Керівництвом підприємства прийнято рішення ліквідувати зазначену партію птиці оскільки її подальше вирощування було б економічно недоцільним та нанесло б ще більші збитки. Після знищення курчат в приміщенні проведено ретельну механічну очистку та дезінфекцію.
      На території ТОВ «Маріупольська птахофабрика» птиця утримується у двох зонах-зона вирощування молодняка (де був зафіксований падіж) та зона утримання дорослої птиці. Вони знаходяться на відстані 1,5 кілометри одна від одної. На сьогодні в обох зонах проблеми епізоотичного характеру не зафіксовані. Щотижня ветеринарний лікар проводить огляд птиці та її раціону харчування.
     Хочу зазначити, що ТОВ «Маріупольська птахофабрика» - це підприємство, яке працює відповідно до вимог міжнародних стандартів та відповідає стандартам якості Європейського Союзу. Вся продукція є абсолютно безпечною для її споживання.
     Отже не потрібно панікувати та довіряти неперевіреній інформації.

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37