Проведення апаратної наради

«09 жовтня 2017 року в малій залі засідань Волноваської райдержадміністрації відбулася апаратна нарада під керівництвом голови райдержадміністрації Баранника Олександра Леонідовича, за участю першого заступника голови райдержадміністрації Такаджи Дмитра Антоновича, заступника голови райдержадміністрації Весьолкіної Аліси Олексіївни, керівника апарату райдержадміністрації Вервейко Тетяни Анатоліївни, голови районної ради Лубінця Валерія Дмитровича, радника голови райдержадміністрації Кирноса Миколи Івановича, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників закладів, підприємств, установ Волноваського району та представника районної газети «Наше слово».

В ході засідання була заслухана інформація першого заступника голови райдержадміністрації про соціально-політичну ситуацію в районі. Також:

 1. Про суспільно-політичну ситуацію в районі.
 2. Про роботу підприємств житлово-комунального господарства району.
 3. Про роботу навчальних закладів району у новому 2017-2018 навчальному році.
 4. Про роботу закладів охорони здоров’я району.
 5. Про виконання Програми зайнятості.
 6. Про підготовку підприємств житлово-комунального господарства району до роботи в новому опалювальному періоді 2017-2018 років.
 7. Про надходження коштів до Пенсійного фонду України та виплату пенсій.
 8. Про призначення субсидій та виплату державної допомоги.
 9. Про надходження коштів до бюджету району.
 10. Про виконавську дисципліну щодо додержання термінів та якості надання інформації на контрольну кореспонденцію та звернення громадян та про план роботи райдержадміністрації на тиждень.

Обговорені питання, які впливають на соціальну та політичну ситуацію в районі; розглянуті важливі питання з життєдіяльності району. Керівники структурних підрозділів райдержадміністрації відзвітували про стан виконання завдань, наданих на минулій апаратній нараді. По всім розглянутим питанням були надані відповідні доручення для контролю та виконання.».

 • Ban Pr
 • Ban Urad
 • Ban Vr
 • Ban Don

© 2017 Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. 1-го Травня, 1
(06244) 4-14-37
vrga@volnov.dc.ukrtel.net