«Здорові діти - здорова нація»

На сьогодні керівництвом району приділяється значна увага популяризації здорового способу життя серед учнівської молоді.

З метою формування здорової нації, пропаганди здорового способу життя 10 жовтня 2017 року у Волновасі стартував міжнародний проект «Дитячий футбол миру». Змагання організовано за підтримки народного депутата України Дмитра Лубінця та  ГО «Промінь Україна», координатора проекту  Ганни Крисюк  – власниці журналу «Бізнес вумен».

В змаганнях з міні-футболу взяли участь 9 команд загальноосвітніх шкіл району ( учні Волноваських ЗОШ № 1,2,3,5,6, Володимирівської ЗОШ, Новотроїцької ЗОШ №2, Гранітненської ЗОШ). Від керівництва райдержадміністрації  та від себе особисто  заступник голови райдержадміністрації Аліса Весьолкіна привітала учасників районних, регіональних змагань та побажала їм нових досягнень та перемог.

Змагання проходитимуть 10 та 11 жовтня на спортивних майданчиках  Волноваської ЗОШ №3 та №7 .

За підсумками проведення зональних змагань  10 жовтня 2017 року були визначені переможці ( учні Волноваських ЗОШ №1,5,7 Новотроїцької ЗОШ № 2, Гранітненської ЗОШ), які візьмуть участь у фінальних змаганнях. За участь у першому турі команда переможців турніру буде нагороджена поїздкою до Хорватії в рамках проекту «Дитячий футбол миру».

DSC 0285

DSC 0324

 

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2017 Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. 1-го Травня, 1
(06244) 4-14-37
vrga@volnov.dc.ukrtel.net