Засідання організаційного комітету.

Сьогодні в малій залі Волноваської райдержадміністрації відбулось засідання оргкомітету з відзначення державних, професійних свят та пам’ятних дат у Волноваському районі.


Вів засідання-перший заступник голови райдержадміністрації Дмитро ТАКАДЖИ. Участь у засідання взяли: керівник апарату райдержадміністрації Тетяна ВЕРВЕЙКО, заступник міського голови Ігор ІСМІХАНОВ, члени організаційного комітету, представники благодійних організацій «Я-Волноваха» та «Промінь-Волноваха».
В ході наради відповідно до порядку денного розглянуті питання про проведення заходів з нагоди Дня захисника України та 74-ї річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників.
До Дня захисника України в районі відбудеться цикл заходів. 12 жовтня о 10.00 біля пам’ятного знаку загиблим військовослужбовцям 51-ї ОМБР під смт. Благодатним відбудеться мітинг-реквієм.
13 жовтня о 13.00 в районному Центрі культури та дозвілля відбудуться урочисті заходи. В фоє буде представлена виставка дитячої творчості.
Районна громадська організація «Українське Реєстрове Козацтво ім. П. Калнишевського» проведуть посвячення школярів Володимирівської ЗОШ №2 у «козачата».
В закладах освіти району проводяться інформаційно-просвітницькі заходи та конкурси малюнків з нагоди пам’ятної дати. Протягом поточного тижня військовослужбовці ЗСУ, що дислокуються на території району, відвідають загальноосвітні школи.
Громадська організація «Я-Волноваха» 13 жовтня планує провести акцію з висадки туй «Алея Слави».
14 жовтня в м.Волноваха на центральній площі відбудеться виставка військової техніки, польової кухні та сільськогосподарський ярмарок. Початок о 8.00.
З нагоди 74-ї річниці з Дня визволення України від німецько-фашистських загарбників 27 жовтня о 10.00 в центральному сквері міста відбудеться мітинг з покладанням траурних вінків та квітів до обеліску загиблих воїнів Другої світової війни.
Запрошуємо мешканців району взяти участь в зазначених заходах!

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2017 Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. 1-го Травня, 1
(06244) 4-14-37
vrga@volnov.dc.ukrtel.net