Районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Щотижнево Волноваський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводить вибіркове обстеження контингенту отримувачів допомоги при народженні дитини, контроль за яким  покладено на спеціалістів центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді згідно постанови Кабінету Міністрів України від 30.10.2014 №623 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету міністрів України щодо функціональних обов’язків державного соціального інспектора».

На цьому тижні фахівцями із соціальної роботи центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було обстежено 62 отримувача допомоги у м.Волноваха, смт.Новотроїцьке, с.Єгорівка, с.Валер’янівка. В результаті перевірок встановлено, що 82% використовують державну допомогу для забезпечення та створення належних умов для утримання та виховання дітей, 18% за зареєстрованою адресою не проживають або не належним чином піклуються про дітей.

20171011_141952.jpg

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2017 Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. 1-го Травня, 1
(06244) 4-14-37
vrga@volnov.dc.ukrtel.net