Волноваських працівників культури та майстрів народного мистецтва привітали з професійним святом.

9 листопада відбулися урочистості та святковий концерт «Простір людського життя» з нагоди Всеукраїнського Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва. 
Присутніх культпрацівників вітали зі святом голова районної державної адміністрації Олександр БАРАННИК, заступник голови райдержадміністрації Аліса ВЕСЬОЛКІНА, голова районної ради Валерій ЛУБІНЕЦЬ, помічник народного депутата України Лубінця Д.В. Людмила КОЛЛЕ, начальник відділу культури та туризму райдержадміністрації Яна КОНАРЄВА. 


Вітаючи присутніх зі святом голова райдержадміністрації Олександр БАРАННИК зазначив, що Волноваський район має чимало унікальних талантів, самовідданих і самобутніх митців, фанатів своєї справи, які своєю працею, своєю творчістю збагачують культурно-мистецький простір району, прославляють його як на регіональному, так і міжнародному рівнях. Він запевнив, що районна влада й надалі підтримуватиме усі заклади культури та створюватиме сучасні умови для розвитку галузі.
Слова вітання на адресу культурної еліти прозвучали і від заступника голови райдержадміністрації Аліси ВЕСЬОЛКІНОЇ, яка подякувала культпрацівникам за сумлінне служіння благородній справі – становлення Української держави, невтомний творчий пошук, завдяки якому звершуються великі діяння. Побажала здоров’я, добра та благополуччя, реалізації творчих проектів, невтомного творчого пошуку.
З професійним святом винуватців торжества привітав і голова районної ради Валерій ЛУБІНЕЦЬ та голова Здолбунівської райдержадміністрації Рівненської області Сергій КОНДРАЧУК, який наразі на чолі з делегацією з робочим візитом в рамках «Схід-Захід разом» перебуває в нашому районі.
Кращі працівники були нагороджені грамотами, подяками та цінними подарунками.
Ну а після урочистої частини відбувся святковий концерт культпрацівників району.

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2017 Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. 1-го Травня, 1
(06244) 4-14-37
vrga@volnov.dc.ukrtel.net