Надання гуманітарної допомоги.

В Україні завжди проживали добрі, щирі, небайдужі до чужого горя і важких життєвих обставин люди, котрі завжди готові допомагати і підримувати кожного, хто цього потребує. Завдяки таким людям, життя тих, хто потребує допомоги стає кращим!

 

До служби у справах дітей райдержадміністрації приходять люди, яким не байдужа доля дітей, батьки яких з різних причин не можуть забезпечити своє чадо всім необхідним. Приносять одяг, взуття, іграшки своїх дітей, які вже підросли. Принесені речі з задоволенням і подякою розбирають люди, які звертаються до служби у справах дітей райдержадміністрації та потребують допомоги, а також сім`ї, які перебувають на обліку в службі у справах дітей, як такі, що опинились в складних життєвих обставинах.
Окрему подяку хочеться висловити офіцерам ЦВС, які співпрацюють зі службою у справах дітей райдержадміністрації, за надання гуманітарної допомоги сім`ям, які її потребують.

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2017 Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. 1-го Травня, 1
(06244) 4-14-37
vrga@volnov.dc.ukrtel.net