Служба у справах дітей Волноваської райдержадміністрації здійснена перевірка виховної роботи Зачатівської ЗОШ

Згідно річного плану роботи служби у справах дітей Волноваської райдержадміністрації здійснена перевірка виховної роботи Зачатівської ЗОШ з питань соціального захисту дітей, попередження правопорушень, бродяжництва, бездоглядності, насильства щодо дітей в сім’ї та поза нею, негативних звичок серед дітей, пропусків занять без поважних причин, виконання ст.35 Закону України «Про освіту» в частині отримання середньої освіти дітьми. З учнями Зачатівської ЗОШ проведена профілактична лекція та індивідуальні бесіди на тему: «Профілактика правопорушень, дитячої бездоглядності, вживання дітьми спиртних напоїв, наркотичних речовин, куріння, насильства в сім`ї та поза нею, суїцидальної поведінки у дітей, кіберзлочинність серед підлітків» та проведені індивідуальні бесіди з учнями, які перебувають на внутрішкільному обліку. 


В ході перевірки навчального закладу працівниками служби у справах дітей райдержадміністрації керівництву Зачатівської ЗОШ надана методична допомога щодо ведення документації з організації виховної роботи в школі, соціально-правового захисту дітей пільгової категорії.
Водночас, спільно з головою Зачатівської сільської ради Конюшком В.В., головним спеціалістом служби у справах дітей райдержадміністрації Некипілою Т. О., провідним спеціалістом служби у справах дітей райдержадміністрації Богдановою Т.В. відвідані - сім’я, яка перебуває на обліку, як така, що опинилась у складних життєвих обставинах та сім’ї опікунів. Складені акти матеріально-побутового обстеження. З матір’ю дітей, які перебувають на обліку в службі у справах дітей райдержадміністрації, як такі, що проживають в сім’ї, яка опинилась у складних життєвих обставинах проведена профілактична бесіда щодо виконання нею батьківських обов’язків з утримання, виховання та розвитку дітей. Також матір попереджена про відповідальність за ст.184 КУпАП України. 
Порушень прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування не виявлено.

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2017 Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. 1-го Травня, 1
(06244) 4-14-37
vrga@volnov.dc.ukrtel.net