Робоча зустріч з представниками незалежої медичної організації "Лікарі без кордонів" (Medecin Sans Frontieres, MSF).

Перший заступник голови райдержадміністрації Дмитро Антонович Такаджи зустрівся з координатором проекту MSF у Маріуполі Міріам Беррі та іншими представниками незалежої медичної організації "Лікарі без кордонів" (Medecin Sans Frontieres, MSF) з приводу постійного співробітництва на контрольному пункті в’їзду-виїзду «Новотроїцьке».


На теперішній час "Лікарі без кордонів" постійно, починаючі з 2014 року допомагають питною водою для потреб населення, які перетинають та залишаються на КПВВ «Новотроїцьке».
Також, постійно надають безкоштовні ліки для працівників, які обслуговують населення в першому добровольчому мобільному шпиталі ім.М.Пирогова.
Незалежна медична організація "Лікарі без кордонів" (Medecin Sans Frontieres, MSF) постійно проводить обстеження, надання медичної допомоги населенню, яке проживає вздовж лінії розмежування Волноваського району.
Медичні співробітники організації відвідують ті населені пункти, де або зовсім немає доступу до медичної допомоги, оскільки місцеві медики поїхали через небезпечну близькість до конфлікту, або доступ до медичної допомоги обмежений.
В ході зустрічі було вирішено подовжити співпрацю між представниками влади та налагодити постійний зв’язок з незалежною медичною організацією "Лікарі без кордонів" (Medecin Sans Frontieres, MSF), тому що - це міжнародна, незалежна, медична гуманітарна організація, котра надає безкоштовну гуманітарну та медичну допомогу жертвам конфліктів, стихійних лих, епідемій і людям, які не мають доступу до системи охорони здоров'я та підтримують їх своєю турботою.

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2017 Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. 1-го Травня, 1
(06244) 4-14-37
vrga@volnov.dc.ukrtel.net