День відкритих дверей центру зайнятості за участю Представництва Данської Ради у справах біженців в Україні

З метою інформування населення про грантові програми та можливості для внутрішньо переміщених осіб, 6 грудня у Волноваському районному центрі зайнятості спільно з фахівцями «Представництва Данської Ради у справах біженців в Україні» було проведено «День відкритих дверей для ВПО».
Олена Шаганова та Олег Вишневський розповіли про умови участі у конкурсах грантів для переселенців та місцевого населення від Данської Ради у справах біженців, про можливість участі у наступних грантових програмах:


1. Гранти на створення або розвиток мікро бізнесу.
2. Гранти на професійне навчання та перепідготовку.
3. Гранти на створення робочих місць малому бізнесу.
Також на заході було висвітлено питання щодо змін законодавства у сфері соціального захисту внутрішньо переміщених осіб, сприяння працевлаштуванню, надання соціальних послуг.
Заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Анастасія Харіна поінформувала учасників про послуги центру зайнятості та про інші можливості для населення, а саме :
- Грантова програма «Український донецький куркуль» ;
- Грантові проекти від Чеської неурядової організації «Людина в біді»;
- Безкоштовне навчання на он-лайн платформі «Prometheus»;
- Донорські організації, які працюють в Україні.
Натхнення та гарні емоції отримали відвідувачі заходу. Після індивідуальних консультацій учасники виявили бажання прийняти участь у конкурсі від Представництва Данської Ради у справах біженців. Тож успіхів вам у всіх ваших починаннях!

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2017 Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. 1-го Травня, 1
(06244) 4-14-37
vrga@volnov.dc.ukrtel.net