Проведення психологічного тренінгу на тему: «16 діб проти насильства»

На цьому тижні співробітниками Волноваського районного відділу з питань пробації, був проведений психологічний тренінг для під облікових засуджених, які перебувають на обліку, присвячений Всесвітній щорічній акції «16 діб проти насильства».


Даний захід проводився спільно з представником Волноваського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді – фахівцем Анною Самокиш та представниками Волноваської мобільної бригади соціально-психологічної допомоги № 24 – соціальним працівником Ольгою Пєнєвою та психологом Наталією Папакіца. 
Під час заходу, що проходив у формі лекції-доповіді, під облікові дізналися про поняття і види насильства, зокрема сімейного (психологічного, фізичного, сексуального, економічного), про те, які аспекти сімейних відносин можуть його викликати. У чому полягають соціально-психологічні особливості людей, які пережили (переживають) насильство і що являє собою соціально-психологічний портрет особи, що здійснює насильницькі дії. Також під облікові засуджені дізналися про методи боротьби зі стресом, про фізичні та психологічні ознаки стресу. 
Співробітники Волноваського РВ з питань пробації дуже сподіваються, що даний захід допоможе запобігти умисним діям домашнього насильства у родині, тому що жертвою домашнього насильства може стати будь-хто: жінка, яку постійно лає і б'є її чоловік, хлопчик, якого лупцює мати-алкоголічка, старенька бабуся, яку ненавидять власні діти.

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2017 Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. 1-го Травня, 1
(06244) 4-14-37
vrga@volnov.dc.ukrtel.net