До уваги суб’єктів господарювання району!

До уваги суб’єктів господарювання району!
Німецько Українська промислово-торговельна палата, у співпраці з Промислово-Торговельною палатою Мюнхена та Верхньої Баварії та Міністерством Економіки та засобів масової інформації, енергетики і технологій Баварії – в рамках 
Економічного форуму «Україна-Баварія 2018» м. Мюнхен 
організовує для українських підприємств інформаційну ділову поїздку до Німеччини, які працюють в таких галузях, як:
-ІТ
-машинобудування/забезпечення комплектуючими у промисловості
-харчові продукти.
Під час поїздки підприємці матимуть нагоду:
-ознайомитись з актуальною економічною ситуацією на ринках Німеччини та Європи і основними аспектами ведення бізнесу в Німеччині.
-отримати консультації щодо інвестиційних можливостей
-провести ділові зустрічі та переговори згідно профілю діяльності підприємства та експортних ініціатив.
Для участі у діловій поїздці необхідно зареєструватися за посиланням: http://ukraine.ahk.de/…/powermail-f…/ukraine-bayern-2018-ua/

Участь у загальній програмі можлива до 17 січня 2018 року!

Загальну та додаткову інформацію щодо програми поїздки можете знайти за посиланням: http://dn.gov.ua/shhodo-dilovoyi-poyizdky-ukrayinskyh-pidp…/
Звертаємо увагу! Участь в економічному форумі є безкоштовною, участь у додатковій програмі з організацією індивідуальних переговорів можлива на платній основі, транспортні витрати та проживання в м. Мюнхен, підприємства оплачують самостійно.
Виконавцем проекту є ТОВ «ДЕІНТЕРНАЦІОНАЛЬ»
Контактні особи:
– з організаційних питань – Дрозд Катерина, ел.пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
– щодо організації ділових зустрічей – Мірус Олег, ел.пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2018 Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
(06244) 4-14-37
vrga@volnov.dc.ukrtel.net