Майстер – клас зі створення соціального підприємства об’єднання громадян.

Насиченим та інформативним став другий день презентації проекту «Наше майбутнє залежить від нас!» в рамках Програми національних обмінів ЄС та Національного фонду підтримки демократії (США), що відбувся на базі Волноваської центральної районної бібліотеки.
Директор громадської організація «Довічне право інваліда, ветерана, учасника бойових дій» Л. М. Іванова провела майстер – клас зі створення соціального підприємства. Присутнім, які зацікавилися цим питанням, було надано повний пакет документів, потрібних для організації новостворюваного підприємства. Громадська організація також надає юридично – правовий супровід створення й роботи соціального підприємства об’єднання громадян, яке має на сьогодні можливість отримувати законодавчо забезпечену систему пільг, працюючого у місті Волноваха.

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2018 Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
(06244) 4-14-37
vrga@volnov.dc.ukrtel.net