Апаратна нарада при голові райдержадміністрації.

12 лютого 2018 року в малій залі засідань Волноваської райдержадміністрації відбулася апаратна нарада під керівництвом голови райдержадміністрації Такаджи Дмитра Антоновича, за участю керівника апарату райдержадміністрації Вервейко Тетяни Анатоліївни, голови районної ради Лубінця Валерія Дмитровича, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників закладів, підприємств, установ Волноваського району та представника районної газети «Наше слово». 


В ході засідання була заслухана інформація голови райдержадміністрації про соціально-політичну ситуацію в районі. Також заслухані звіти про виконання протокольних доручень, наданих на попередній апаратній нараді. 
Детальніше заслухана інформація:
1. Про організацію роботи по розчистці доріг від снігу на території району.
2. Про роботу підприємств житлово-комунального господарства району.
3. Про роботу навчальних закладів району.
4. Про роботу закладів охорони здоров’я району.
5. Про роботу закладів культури району.
6. Про підготовку Програми зайнятості.
7. Про хід опалювального періоду 2017-2018 років.
8. Про хід виконання програми енергозбереження в районі.
9. Про надходження коштів до Пенсійного фонду України та виплату пенсій.
10. Про призначення субсидій та виплату державної допомоги.
11. Про надходження коштів до бюджету району.
12. Про виконавську дисципліну щодо додержання термінів та якості надання інформації на контрольну кореспонденцію та звернення громадян та про план роботи райдержадміністрації на тиждень.
Обговорені питання, які впливають на соціальну та політичну ситуацію в районі; розглянуті важливі питання з життєдіяльності району. Керівники структурних підрозділів райдержадміністрації відзвітували про стан виконання завдань, наданих на минулій апаратній нараді. По всім розглянутим питанням були надані відповідні доручення для контролю та виконання.

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2018 Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
(06244) 4-14-37
vrga@volnov.dc.ukrtel.net