Вшанування пам'яті загиблих учасників бойових дій на території інших держав

Минають дні, ідуть роки
Життя листки перегортає
А біль Афгану навіки,
В душі чомусь не замовкає

Щорічно 15 лютого ми вшановуємо пам’ять загиблих учасників бойових дій на території інших держав. З нагоди пам’ятної дати 13 лютого 2018 року здійснено відвідування місць поховань загиблих воїнів – афганців по Волноваському району.

В заході взяли участь: голова Волноваської районної ради Валерій Дмитрович Лубінець, начальник відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю райдержадміністрації Наталя Миколаївна Прокопова, помічник народного депутата України Дмитра Лубінця Людмила Колле, керівник Волноваської районної ради ветеранів, представники Волноваської районної громадської організації ветеранів Афганістану і воїнів інтернаціоналістів, представники Волноваської міської, Новотроїцької селищної та Валер’янівської сільської рад, учні загальноосвітніх шкіл району та рідні, знайомі загиблих воїнів. Хвилиною мовчання та покладанням квітів вшановано пам’ять загиблих воїнів-афганців. За підтримки народного депутата України Дмитра Лубінця, райдержадміністрації, районної ради, міської ради сім’ям загиблих воїнів-інтернаціоналістів була надана гуманітарна допомога. Місцевими радами облаштовано місця поховань у місті Волноваха, населених пунктах Новотроїцьке, Валер’янівка, Благовіщенка.

Що ми знаємо про Афганську війну? Вона розтяглась на 10 довгих років, будь яка війна це страшно і моторошно. І через неї пройшли майже 700 тисяч чоловік і серед них більше 160 тисяч українців, 15 тисяч наших солдатів загинуло, 35 тисяч поранено, тисячі потрапили у полон. Давайте всі разом згадаємо Афганістан та хлопців загиблих з Волноваського району поіменно…

1. Душа Олександр Васильович, 1963р.н.
2. Фанда Сергій Миколайович, 1964р.н.
3. Мітєв Олександр Степанович, 1962р.н.
4. Бабін Костянтин Якович, 1962 р.н.
5. Березовський Валерій Вікторович, 1954 р.н.

Вони і досі в наших серцях . Вічна пам’ять землякам…

 

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2018 Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
(06244) 4-14-37
vrga@volnov.dc.ukrtel.net