12 березня 2018 року голова райдержадміністрації Дмитро Антонович Такаджи провів виїзний прийом громадян в Свободненській сільській раді.

В проведені виїзного прийому прийняли участь в.о. начальника юридичного відділу райдержадміністрації Ягупова О.К., головний спеціаліст відділу діловодства та контролю райдержадміністрації Котляр О.О., голова Свободненської сільської ради Поплавський О.М. 


В ході прийому були визначені проблемні питання та надані відповідні доручення для їх вирішення. В ході проведення прийому поступило однакове питання від двох громадянок:
- про незгоду з ненаданням гуманітарної допомоги від благодійних фондів, які працюють на території сільської ради.
В ході прийому Дмитро Антонович ознайомився з роботою Свободненської сільської ради, дитячого садку, школи, та надав відповідні доручення для їх вирішення. 
На порушені питання були надані обґрунтовані роз’яснення на місці та доручення відповідним органам вирішити порушені заявниками питання.

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2018 Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
(06244) 4-14-37
vrga@volnov.dc.ukrtel.net