Урочистий святковий захід «Вірні сини калинового краю».

23 березня, в ДБЮТ, працівники та творчі колективи Волноваського районного Центру культури і дозвілля, підготували урочистий святковий захід «Вірні сини калинового краю», присвячений Дню Служби безпеки України та Дню Національної гвардії України. З професійним святом працівників Служби безпеки України та військових, які в лавах Національної гвардії України боронять наш рідний край, привітали голова Волноваської районної державної адміністрації - Дмитро Антонович Такаджи, голова Волноваської районної ради – Валерій Дмитрович Лубінець та помічник народного депутата України – Дмитра Валерійовича Лубінця – Юлія Коваленко. За високий професіоналізм, мужність та зразкову службу українському народові, військовослужбовців було відзначено грамотами та квітами. 


Хвилиною мовчання учасники урочистого заходу «Вірні сини калинового краю» вшанували пам'ять військовослужбовців, бійців Національної Гвардії,які загинули за Україну та мирних жителів у наш такий складний для країни час. 
Святкового настрою присутнім подарували артисти народного вокального ансамблю «Рапсодія», Галини Ганжели, народного вокального ансамблю «Зоряна перлина», а також танцювальним колективом «Талісман»- ДБЮТ та солісток ДБЮТ – Лізи Передбайло та Наталії Мардаренко.

 

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2018 Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
(06244) 4-14-37
vrga@volnov.dc.ukrtel.net