Механізм взаємодії громадських організацій і влади є дієвим та ефективним.

Сьогодні у великій залі райдержадміністрації відбулось засідання громадської ради. Відповідно до порядку денного голова громадської ради Гончарова Марія Іванівна відзвітувала про проведену роботу за 2017 рік. Розповіла про основні здобутки та проблемні питання діяльності консультативно-дорадчого органу. Проаналізувала шляхи покращення діяльності ради.


Керівникам інститутів громадянського суспільства району начальник відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю райдержадміністрації Прокопова Наталя Миколаївна доповіла про заходи районної цільової програми сприяння розвитку громадянського суспільства на 2018 -2020 роки. Серед них: оновлення державної символіки, підготовка виставки про видатних людей району, оформлення куточку для прес-центру, проведення навчальних тренінгів, круглих столів, конференцій, виготовлення презентаційних матеріалів про район, сувенірної продукції для членів офіційних делегацій. Також розглянуто заплановані заходи з нагоди 95-ї річниці Волноваського району.
Голова громадської організації «Товариство ветеранів локальних війн Волноваського району» Івченко Андрій Ігорович розповів про стан забезпечення військовослужбовців учасників антитерористичної операції земельними ділянками. На сьогодні вже виділено 37 земельних ділянок учасникам АТО. В цьому напрямку громадська організація проводить плідну роботу.
Головний спеціаліст сектору з питань запобігання корупції та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації Осіння Валерія Вікторівна розповіла про порядок подання щорічних електронних декларації до Національного агентства к питань протидії корупції.
Опісля члени громадської ради обговорили питання до плану роботи на поточний рік.

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2018 Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
(06244) 4-14-37
vrga@volnov.dc.ukrtel.net