Як розпочав свою роботу профорієнтаційний клуб для учнівської молоді - “Pro-професії”.

11.04.2018 на базі Волноваської центральної районної бібліотеки з-за підтримки відділу освіти Волноваської РДА, відбулась перша зустріч клубу “Pro-професії” Волноваського районного центру зайнятості. В заході прийняли участь 17 учнів 7-А класу Волноваської ЗОШ №7.


“Pro-професії” – це профорієнтаційний проект для школярів, який включає в себе лекції, майстер-класи, тренінги та екскурсії. Мета проекту - допомогти підліткам зрозуміти специфіку різних професій і зробити свідомий вибір свого майбутнього. 
Заступник начальника відділу активної підтримки безробітних центру зайнятості Анастасія Харіна за допомогою яскравої презентації, розповіла дітям про професії минулого, адже переглядаючи архіви, можна дізнатись багато цікавого. Технічний прогрес веде нас вперед, змушуючи багато професій залишитись позаду в історії. Але на заході учні не лише дізнались про зниклі види праці, але й отримали корисні рекомендації щодо вибору майбутньої професії.
Затишна атмосфера у бібліотеці налаштувала слухачів на позитивне сприймання нових знань. Методист районної бібліотеки Олена Шило розповіла про користь та важливість читання та самоосвіти в житті людини.

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2018 Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
(06244) 4-14-37
vrga@volnov.dc.ukrtel.net