Фахівцями Волноваського районного центру зайнятості проведені профінформаційні семінари для батьків.

Метою участі 11 та 12 квітня 2018 року провідного фахівця з профорієнтації районного центру зайнятості Валентини Труханової у батьківських зборах 10-11 класів Волноваської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 7, було виявлення ставлення учнів до вибору майбутньої професії, їх батьків до цієї проблеми, надання батькам профорієнтаційних рекомендацій щодо сприяння формуванню взаєморозуміння в родинах. 


Перед старшокласниками відкривається багато різних життєвих шляхів. Вони мають вибрати один із них. Є досвід людей, які цими шляхами вже пройшли. Ці люди –батьки, які завжди поруч, які вболівають за майбутню долю дитини й завжди допоможуть мудрою, корисною порадою, добрим словом. Суспільство зацікавлене в тому, щоб вибір професії/спеціальності відповідав, з одного боку, здібностям і знанням учнів, а з другого – потребам і можливостям суспільства. Важливість поєднання того й іншого мають враховувати як самі випускники школи, так і батьки.
Валентина Труханова зазначила, що в сучасних умовах професійна орієнтація набуває особливого значення, стає одним із головних елементів об`єктивної оцінки обліку схильностей, здібностей та інших індивідуальних якостей людини, що дозволяють визначати спрямованість професійних інтересів учням загальноосвітніх навчальних закладів, які звертаються до районного центру зайнятості. Зокрема, з використанням психодіагностичного тестування в автоматизованій системі АРМ "ПрофКонсультант", АС "Оптант Плюс" на безкоштовному профорієнтаційному порталі "Моя кар’єра".
Також у допомогу випускникам та їх батькам у виборі майбутньої професії інноваційною розробкою центру зайнятості є безкоштовний мобільний додаток - «Центр профорієнтації». Структура додатку побудована таким чином, щоб забезпечити його максимально комфортне використання, і включає у себе навчальний контент: «Пізнай себе», «Світ професій», «Куди піти вчитися», «Виникли питання? Звернись до фахівця центру зайнятості!». 
У заході прийняли участь 28 батьків, які уважно та з великою зацікавленістю слухали інформацію. Фахівець центру зайнятості побажала батькам плідної та спільної праці з дітьми у виборі їх майбутнього.

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2018 Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
(06244) 4-14-37
vrga@volnov.dc.ukrtel.net