Змагання серед державних службовців

З нагоди Всесвітнього дня здоров’я 13 квітня 2018 року у спортивній залі СОК «Локомотив» відділом у справах сім’ї, молоді та спорту Волноваської райдержадміністрації проведені змагання серед державних службовців, працівників підприємств, установ та організацій Волноваського району. 


В змаганнях взяли участь: голова райдержадміністрації Дмитро Антонович Такаджи, заступник голови райдержадміністрації Аліса Олексіївна Весьолкіна, команди державних службовців райдержадміністрації, управління соціального захисту населення райдержадміністрації, команда вчителів, КЛПЗ «Волноваська районна лікарня № 1» та збірна команда працівників центру зайнятості, пенсійного фонду та фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань. Команди учасники змагались в спритності, швидкості, зібраності та вмінні колективно підтримувати спортивний дух. За підсумками змагань визначені переможці: 1-е місце- команда вчителів, 2-е місце посіла команда райдержадміністрації, 3-є – КЛПЗ «Волноваська районна лікарня № 1».

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2018 Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
(06244) 4-14-37
vrga@volnov.dc.ukrtel.net