До відома суб’єктів підприємницької діяльності

В рамках виконання заходів Регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Донецькій області на 2017-2018 роки, проводиться семінар-тренінг «Використання альтернативних методів вирішення спорів/конфліктів, діючих програм та наявних в регіоні послуг      з медіації».

         Семінар відбудеться 28 листопада 2018 року о 10.00 у місті Бахмут за адресою: м.Бахмут, вул. Садова,78а у приміщенні Горлівського інституту іноземних мов, ауд.412. Реєстрація учасників – з 09.30 год.

         Для участі в семінарі запрошуються: представники бізнесу (підприємці, юристи, економісти, менеджери та інші), представники органів влади, неурядових громадських організації та бізнес-асоціацій, адвокати, судді та всі бажаючі, хто по роду своєї діяльності спілкуються з людьми та мають справи з вирішенням спорів/конфліктів.

         Семінар-тренінг покликаний ознайомити учасників з більш ефективними механізмами вирішення спорів, виправдали себе в інших країнах, чим досягти покращень для суспільства, бізнесу, сторін конфлікту в частині економії часу та коштів, повної конфіденційності, можливості впливати на результат та зберегти ділові та партнерські взаємовідносини, гарантії виконання прийнятого рішення, тощо та, крім того, забезпечення зняття емоційної напруги у конфлікті та регіоні тощо. За час семінару буде проведено ознайомлення та відпрацювання деяких методів вирішення спорів та проведено практичні заняття.

Більш детальну інформацію про семінар-тренінг Ви можете отримати за телефонами: +38050-460-7771, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. – пані Олена Жорник, (+38)-050-962-36-35, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. - пані Марина Акімченкова.

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2019  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
(06244) 4-14-37
vrga@volnov.dc.ukrtel.net