УВАГА!

Купуємо електричну енергію по-новому: від переговорної процедури до відкритих торгів!

НКРЕКП розробила рекомендації для забезпечення потреб держави або територіальної громади стосовно закупівлі електричної енергії на 2019 рік.

- Ринок електричної енергії після прийняття Закону України «Про ринок електричної енергії»: 

- хто є учасниками ринку?;

- скільки компаній вже отримали ліцензії на постачання електроенергії і з якого моменту вони зможуть її постачати? Як отримати інформацію щодо переліку ліцензіатів? На який період видається ліцензія?;  

- визначаємо предмет закупівлі:  електрична енергія та послуги з її розподілу;

- чи можна покласти обов’язок оплатити послуги з розподілу електроенергії на електропостачальника? як замовникові визначити очікувану вартість закупівлі з розподілу електроенергії та з постачання електроенергії? Як формується ціна за електричну енергію, де замовникові брати такі дані для розрахунку очікуваної вартості?

- як спланувати закупівлі по електричний енергії, що необхідно внести в річний план, а що в додаток до річного плану;- як замовникові визначити очікувану вартість закупівлі з розподілу електроенергії та з постачання електроенергії? Як формується ціна за електричну енергію, де замовникові брати такі дані для розрахунку очікуваної вартості?

- Особливості складання тендерної документації для закупівлі  електричної енергії. Практичні поради.

Семінар по тендеру проводе Інститут електронних закупівель в м. Маріуполь 04-05 грудня. Для участі заповніть заявку.

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2019  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
(06244) 4-14-37
vrga@volnov.dc.ukrtel.net