Шановні суб’єкти декларування!

З 01 січня 2019 року розпочато електронне декларування за 2018 рік. Важливо пам’ятати, що безпосередньому поданню вами декларацій може передувати виникнення у вас питань у зв’язку з завершенням терміну дії електронного цифрового підпису або його втратою, зміною електронної пошти.
На сайті НАЗК доступна оновлена інформація, яка допоможе в заповнені декларації, також практичну допомогу або особисту консультацію з питань електронного декларування ви можете отримати в секторі з питань запобігання корупції та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації.
Звертаємо увагу на те, що 07 листопада набрав чинності Закон України «Про електронні довірчі послуги», а Закон України «Про електронний цифровий підпис» втратив чинність. Будь ласка враховуйте це при отриманні послуг електронного цифрового підпису. 
Рекомендуємо вам не зволікати із заповненням декларації та подавати їх завчасно.

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2019  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
(06244) 4-14-37
vrga@volnov.dc.ukrtel.net