До відома суб’єктів малого та середнього підприємництва

Доводимо до Вашого відома, що на сайті Донецької облдержадміністрації у розділах «Поточна діяльність» (підрозділах «Український донецький куркуль»), «Малий бізнес», «Оголошення», розповсюджено інформацію про оголошення чергового конкурсного відбору проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва, за якими буде надаватися часткова компенсація відсоткових ставок за залученням кредитами і фінансова підтримка на реалізацію проектів за конкурсним відбором. Проведення конкурсного відбору заплановано на 15 серпня 2017 року.

У разі Вашої зацікавленості  у прийнятті участі в даному заході просимо до 27.07.2017 року заявки на участь у конкурсному відборі та відповідні документи  особисто  надати до департаменту економіки Донецької облдержадміністрації за адресою: м.Краматорськ, вул.Б.Хмельницького,6, каб.412.

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2017 Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. 1-го Травня, 1
(06244) 4-14-37
vrga@volnov.dc.ukrtel.net