ЗАЯВА про екологічні наслідки реконструкції існуючої котельні МирненськоїЗОШ I-IІI ступенів з виносом котельні із будівлі школи за адресою: Донецька обл., Волноваський р-н, смт. Мирне, вул. Центральна, 4

Робочим проектом передбачається встановлення на вільній території тепло генеруючого модуля ТМ-Т-600 з котлами «BRS-300» на твердому паливі (вугілля).

Відвід димових газів від котла здійснюється через систему очищення (циклони) з димососами в димову трубу діаметром 0,25 м, висотою 14,32 м.

Максимальні приземні концентрації забруднюючих речовин в атмосферному повітрі, створювані проектованими джерелами викидів, на границі найближчої суспільної забудови й санітарно-захисної зони не перевищать нормативів ГДК.

Водопостачання та скидання г/п стоків здійснюється від міських мереж.

Рівні звукового тиску від котельного встаткування на границі суспільної забудови й санітарно-захисної зони не перевищать нормативних показників.

Водопостачання та скидання г/п стоків здійснюється від міських мереж.

Рівні звукового тиску від котельного встаткування не перевищать нормативних показників.

Утилізація відходів передбачається відповідно до законодавства України в сфері обігу з відходами.

Зобов'язання по здійсненню проектних рішень, прийнятих відповідно до норм і правил охорони навколишнього природного середовища, і дотриманню вимог екологічної безпеки на всіх етапах будівництва й експлуатації котельні бере на себе КП «Волноваське районне госпрозрахункове проектно-виробниче архітектурно-планувальне бюро».

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2019  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
(06244) 4-14-37
vrga@volnov.dc.ukrtel.net