До уваги представників бізнесу району та суб’єктів підприємницької діяльності!

Львівська торгово-промислова палата пропонує використати німецький досвід у вашому бізнесі.

         SESSenior Experten Service – Служба Старших Експертів – це фонд німецької економіки з міжнародного співробітництва. Служба була створена під егідою Німецького об’єднання торгово-промислових палат (DINK) при фінансовій підтримці Федерального міністерства економічного співробітництва і розвитку (BMZ). З 1983 року було проведено більше 23000 проектів у 160 країнах світу.

         Проблеми, які вирішують німецькі експерти, полягають в першу чергу у підвищенні кваліфікації персоналу і наданні практичної допомоги при вирішенні задач технічного і організаційного характеру: удосконалення виробництва, підвищення якості, розробка сучасних концепцій збуту і маркетингу, модернізації виробництва. До числа пріоритетних завдань – допомога у розробці бізнес-планів, підготовка підприємства до сертифікації по системі ISO – 9000, рекомендації з закупівлі необхідного обладнання і матеріалів.

         Цільовою групою є підприємства з кількістю працюючих до 1000 осіб.

         В базі SES зареєстровано близько 10000 експертів. Це висококваліфіковані спеціалісти, котрі працюють на громадських засадах, із більш ніж 50 галузей народного господарства: від електротехніки і машинобудування, сільського господарства, хімії і енергетики до харчової промисловості.

         Німецька сторона здійснює часткове фінансування цієї програми (авіа переліт, страхування), однак запрошуючи потрібного вам експерта,ви самостійно маєте забезпечити проживання, харчування і кишенькові витрати (5 євро/день). Час роботи такого експерта на вашому підприємстві – від трьох тижнів до шести місяців.

        У разі вашої зацікавленості звертайтеся у Львівську ТПП. Ми допоможемо Вам оформити заявку на експерта, у контакті з центральним офісом SES, підберемо Вам необхідну кандидатуру.

                                                                        Контактна особа: Тарас Андрущак

                                                                                   ел.пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

                                                                                          тел.+38 032 276 46 13;

                                                                                         моб.:+38 063 393 66 28

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2019  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
(06244) 4-14-37
vrga@volnov.dc.ukrtel.net