До відома суб’єктів господарювання.

З метою сприяння розвитку малого та середнього підприємництва на селі, створенню нових робочих місць в серпні-жовтні 2019 року Програма ООН із відновлення та розбудови миру, за фінансової підтримки Європейського Союзу, урядів Польщі та Японії проведе 40 бізнес – тренінгів з розвитку навичок підприємництва. Партнер- Державна служба зайнятості України. Виконавцем навчальної програми є ТзОВ «АйКю Холдинг».

       Навчальна програма (тривалістю 5 днів) буде проведена у містах Донецької області: Бахмут, Велика Новосілка, Волноваха, Вугледар, Добропілля, Дружківка, Краматорськ, Красногорівка, Костянтинівка, Курахове, Лиман, Мангуш, Маріуполь, Мирноград, Нікольське, Новгородське, Покровськ, Селидове, Сіверськ, Слов’янськ, Торецьк.

     Учасником тренінгу можуть стати:

  • особи, які проживають у Донецькій області: мешканці місцевих громад, а також внутрішньо переміщені особи (ВПО), які зареєстровані;
  • навчання буде корисне особам, які розглядають можливість створення, відновлення чи розвитку підприємницької діяльності та планують подаватися на конкурс бізнес-грантів (інформація про умови та особливості чергової програми малих грантів буде оприлюднена на офіційному веб-сайті ПРООН).

       Участь у навчанні - безкоштовна. Програма ООН із відновлення та розбудови миру повністю відшкодовує на період навчання усі види видатків, які пов’язані з: забезпеченням житла (за потребою), харчуванням на час проведення навчання, витрати на проїзд.

     Щоб стати учасником тренінгу, необхідно зареєструватися за кнопкою «Реєстрація» на ФБ сторінці програми (Навчальна програма з розвитку навичок підприємництва на сході України), або за посиланням https://docs.google.com/forms/d/e/lFAIpQLSc2fvv716MIk-_gmjd4Qf7EOosP8CHC2BSOOIWQKfzTdIO6aA/viewform та пройти конкурсний відбір, який здійснюється на основі даних реєстраційної анкети та співбесіди.

         Учасників, які будуть відібрані для участі в тренінгу, проінформують про місце і час проведення тренінгів, а також про інші організаційно-технічні питання щонайменше за 3 дні до їхнього початку.

       Детальніше про саму програму та умови участі у ній можна дізнатися за телефонами: 099-553-65-70, 096-550-94-76.

       Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН

         84307, м Краматорськ, вул. Аероклубна,1

       +38 0997881861.

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37