Представникам бізнесу району, суб’єктам підприємницької діяльності

Повідомляємо вам, що Державна установа «Офіс з просування експорту» Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 26.07.2019 №303, розпочато реєстрація українських малих та середніх підприємств в секторі продуктів харчування та органічної продукції до участі в бізнес делегації Торгової місії до Швеції а Данії, яка проходитиме з 17 по 22 листопада 2019 року.

         Місія організована Європейським Банком Реконструкції та Розвитку (ЄБРР), в рамках ініціативи ЄС EU4Business за підтримки Державної установи «Офіс з просування експорту України».

         Метою торгової місії є створення торгових можливостей для українських виробників для виходу та/або розширення присутності компанії на ринку Швеції та Данії через встановлення ділових контактів з потенційними партнерами.

         Пріоритет надаватиметься виробникам органічних продуктів харчування, зернових культур, меду, кондитерських виробів та шоколаду, олії, фруктів та ягід і продуктів їх переробки, чаю, кави.

         програма торгової місії включатиме індивідуально організовані бізнес-зустрічі з потенційними партнерами, заплановані іноземними консультантом, вивчення та аналіз торгових можливостей Швеції та Данії на місці та рекомендації щодо виходу на локальний ринок, візити на локальні підприємства, супермаркети, магазини тощо для обміну досвідом.

         Визначені послуги фінансуються ЄС у рамках ініціативи EU4Business та організовуються ЄБРР. Учасники самостійно покривають лише витрати на квитки, проживання, харчування, індивідуальні витрати.

         До відбору допускаються компанії, які брали участь в торгових місцях, організаційних ЄБРР в рамках ініціативи ЄС EU4Business, не більше двох разів.

         Десять компаній буде обрано до бізнес-делегацій шляхом конкурсного відбору.

         Відповідність критеріям відбору, подробиці, умови участі та реєстрація за посиланням: http://bit.ly/TMSweden .

         Реєстрація на участь у місії відкрита до 14 серпня 2019 року.

         Контактна особа: Юлія Котова (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ) – керівник та співорганізатор торгової місії, Проект «Консолідація експортного потенціалу МСБ та спрощення доступу до зовнішніх ринків».

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37