До уваги суб’єктів підприємницької діяльності!

          Доводимо до Вашого відома, що на території Донецької області триває проект

«УКРАЇНСЬКИЙ ДОНЕЦЬКИЙ КУРКУЛЬ»

для підтримки підприємців (детальна інформація у додатках).

         Розпорядження голови Донецької облдержадміністраціїї від 05.05.2017 №466  «Про порядок використання коштів обласного бюджету, передбачених на надання фінансової підтримки суб’єктам малого підприємництва на реалізацію проектів» та порядок використання коштів додається (дод.1, дод.2).

Інформацію щодо можливої участі в проекті необхідно подати до управління економіки райдержадміністрації (кімн.102,103) на електронну адресу  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

        Заявки на участь у конкурсному відборі та відповідні документи у паперовій формі подаються до 30 серпня 2017 року до департаменту економіки облдержадміністрації за адресою: м. Краматорськ,            вул. Б. Хмельницького, 6,  каб. 412.

Черговий четвертий конкурсний відбір буде проведено 

13 вересня 2017 року.

Додаткова інформація за тел. (050) 6238008 або електронною поштою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2017 Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. 1-го Травня, 1
(06244) 4-14-37
vrga@volnov.dc.ukrtel.net