Мешканцям міста та району

Доводимо до Вашого відома, що з метою належного виконання пунктів 8,9 Плану заходів з реалізації Національного плану дій з енергоефективності на період до 2020 року, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 25 листопада 2015 року №1228-р, доручення Державного агентства з енргоефективності та енергозбереження України, на державному рівні передбачається організація енергоефективного заходу «День без автомобілів», який щороку проводиться 22 вересня.

В цей день власникам авто та мотоциклів пропонується відмовитися від звичайних транспортних засобів та віддати перевагу пересуванню пішки, на велосипеді або скористатися послугами громадського транспорту.

Мета цього Заходу – дотримання принципів свідомого екологічного способу життя, відповідального ставлення до навколишнього середовища та скорочення шкідливих викидів (зокрема СО2).

Пропонуємо долучитися до заходу.

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2019  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
(06244) 4-14-37
vrga@volnov.dc.ukrtel.net