ДО УВАГИ СУБ'ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ

Повідомляємо вам, що 16 жовтня 2019 року в м. Києві за підтримки Ради Національної безпеки та оборони України відбудеться ІІ міжнародний форум «Кібербезпека. Захисти свій бізнес!»
Організатори Форуму – торгово-промислова палата України та Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України.
Мета Форуму – обговорення поточного стану в сфері кіберзахисту в Україні, обговорення ефективних механізмів захисту, представлення кроків із створення Національної екосистеми кібербезпеки.
Доповідачами Форуму стануть понад 30 профільних експертів з державних установ та бізнесу з України, США, Німеччини та Ізраїлю.
В рамках Форуму відбудеться спеціалізована виставка «Кібербезпека», очікується понад 300 представників центральних та місцевих органів влади, державних підприємств і установ, освітніх закладів, бізнесу з усіх регіонів України та інших країн.
Участь у Форумі безкоштовна за умови попередньої реєстрації за посиланням: https://cybersecurity.ciseventsgroup.com

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37