До уваги суб’єктів господарювання, громадських об’єднань

Донецька торгово-промислова палата за підтримки Донецької облдержадміністрації та Регіонального фонду підтримки підприємництва по Донецькій області запрошує Вас взяти участь у Національній практичній конференції «Підприємництво в епоху глобальних змін: гра за новими правилами», яка проводиться в рамках реалізації заходів Регіональної програми розвитку малого та середнього підприємництва в Донецькій області на 2019-2020 роки.

Основною метою проведення Конференції є визначення пріоритетних напрямків підтримки та розвитку малого і середнього бізнесу для активізації його участі в процесі оновлення економіки Донецької області. Планується розгляд та обговорення наступних питань:

-   аналіз існуючих проблем та перспектив розвитку МСБ пріоритетних галузей економіки;

- визначення пріоритетних напрямків, механізмів, інструментів державної та міжнародної підтримки та розвитку МСБ;

-   надання сприяння по залученню інвестицій в МСБ;

- презентації ефективних практик з питань розвитку МСБ та історії успіху діючих підприємств.

Початок роботи Конференції – 5 грудня 2019 року о 10.00 в «Авангард – Хол» (м. Краматорськ, вул. Конрада Гампера 3-А, Сад Бернацького). Реєстрація учасників з 9.00.

У випадку зацікавленості щодо участі, просимо Вас проінформувати організаторів не пізніше ніж 28 листопада 2019 року. Обов’язкова реєстрація за посиланням: https://bit.ly/2qF9tUo

Додаткова інформація щодо участі в конференції за телефоном: моб. (050)347-85-73, e-mail:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (контактна особа – Бедзай Олег Михайлович).

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37