ДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ !

Управління Державної казначейської служби України у Волноваському районі Донецької області повідомляє, що з 01.01.2020 року введено в дію нові рахунки для зарахування до бюджетів податків, зборів, платежів, власних надходжень бюджетних установ та інших доходів бюджету, які відкриті відповідно до Плану рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 31.12.2013 №1203 та з урахуванням міжнародного номера банківського рахунку IBAN.

Проте, с початку 2020 року продовжує надходити велика кількість платежів на рахунки, які діяли до 01.01.2020, що не дає можливості здійснити їх зарахування до державного та місцевих бюджетів та на рахунки бюджетних установ.

Діючі реквізити всіх рахунків для зарахування податків, зборів та платежів до державного та місцевих бюджетів розміщено на сайті Державної казначейської служби України (http://www.treasury.gov/ua).

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37