До уваги дійсних та майбутніх підприємниць району!

Донецька торгово-промислова палата запрошує прийняти участь у ІV Регіональному конкурсі молодіжного жіночого підприємництва "Чому я обираю власний бізнес".

Основною метою проведення конкурсу є пошук та нагородження активних майбутніх та дійсних підприємниць, які вдосконалюють свої бізнес-ідеї, мають бачення та конструктивне опрацювання власних можливостей, ринкового оточення та його викликів, а також впевненість у реалізації власних бізнес-ідей.

До участі у Конкурсі запрошуються молоді жінки – дійсні та майбутні підприємниці, які бажають розвивати свою бізнес-ідею, студентки вищих навчальних закладів, внутрішньо-переміщені особи віком від 18 до 35 повних років, які проживають на території Донецької та Луганської областей.

Конкурс проводиться у наступних номінаціях: «Виробництво», «Сфера послуг», «Сімейний бізнес».

Конкурс буде проводитися у період з 10 лютого по 1 червня 2020 року.

Для участі у Конкурсі учасницям у термін до 1 червня 2020 року необхідно ознайомитись з Положенням про конкурс: 

ttps://drive.google.com/…/1jfKspmB5jiqkhIdIBp4YkK4Y3l…/view

та надіслати заповнену в Google-form електронну реєстраційну конкурсну заявку: https://docs.google.com/…/1FAIpQLSeDiUqvD0POAz2pX2…/viewform.

Переможниць буде визначено конкурсним журі. Нагородження відбудеться під час проведення бізнес-форуму «Business4Women» у Маріуполі 18 червня 2020 року.

Контактні особи:

Аріна Казілова +380504607779, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Яна Нефьодова +380666237667 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37