Шановні керівники!

    Доводимо до Вашого відома, що наказом Державної архівної служби України від 22.04.2019 року №39 затверджено методичні рекомендації з розроблення інструкції з діловодства юридичних осіб приватного права.

   Методичні рекомендації підготовлено з метою надання допомоги юридичним особам приватного права у розробленні інструкції з діловодства відповідно до Правил організації діловодства та архівного зберігання документів у державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях та інших нормативно-правових актів та методичних документів, що стосуються питань діловодства.

    Застосування цих методичних рекомендацій має сприяти створенню єдиної методичної основи організації діловодства юридичними особами приватного права. У методичних рекомендаціях розглянуто питання підготовки, затвердження, внесення змін до Інструкції з діловодства юридичної особи, подано рекомендовану структуру та її   наповнення.

     Архівний відділ райдержадміністрації.

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37