До відома суб’єктів господарювання!

Про надання фінансової підтримки для розвитку фермерських господарств.

     Доводимо до Вашого відома Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств, затверджений постановою Кабінету МіністрівУкраїни від 7 лютого 2018 року № 106 (зі змінами),(далі – Порядок)

     Фінансова підтримка реалізується шляхом надання:

- спеціальної бюджетної дотації за утримання корів молочного напряму продуктивності фермерському господарству, у власності якого перебуває від п’яти корів, ідентифікованих та зареєстрованих відповідно до законодавства ( 5 тис.грн. на кожну наявну на 01.07.2020 року корову, але не більше 250 тис.грн.)   - контактна особа для консультацій - начальник відділу сприяння розвитку галузей тваринництва департаменту агропромислового розвитку та земельних відносин облдержадміністрації (далі – департамент) Єрмольєва Анна Геннадіївна, тел. 050-038-54-64;

- сільськогосподарському обслуговуючому кооперативу, до складу якого входять одне і більше фермерське господарство, а інші – фізичні особи, у власності яких та/або користуванні кожної з яких перебувають землі сільськогосподарського призначення або тварини, ідентифіковані та зареєстровані відповідно до законодавства - контактна особа для консультацій – головний спеціаліст відділу економіки та інвестицій департаменту Горбачов Анатолій Володимирович, тел. 050-664-46-13;

- бюджетної дотації на одиницю оброблюваних угідь - новоствореним фермерським господарствам у розмірі 3000 грн. на 1 гектар, але не більше 60 тис. грн. на одне фермерське господарство – контактна особа для консультацій - директор Донецького відділення Українського державного фонду підтримки фермерських господарств Литвин Вадим Олександрович, тел. 050-263-10-10, ел. адреса Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

  За більш детальною інформацією звертатися до Порядку за посиланням:

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37