До уваги мешканців району!

Волноваське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Донецькій області доводить до Вашого відома, що з метою профілактики сказу серед диких м'ясоїдних тварин, протягом місяця, починаючи з 12 жовтня 2020 року, на території Волноваського району буде проведено пероральну вакцинацію в дикій фауні.

Вакциноутримуючі принади розкладатимуться на узбіччях лісових доріг, лісосмугах, балках та в інших місцях, де мешкають дикі тварини. В зв’язку з цим звертаємось з проханням до мешканців району і особливо це стосується дітей та підлітків – не чіпати не знайомі предмети на узбіччі лісу, лісових галявинах та уздовж стежок, в балках. Принада має вигляд брикетів коричневого кольору розміром з сірникову коробку. Просимо всіх дорослих провести роз’яснювальні бесіди з дітьми!

За більш детальною інформацією звертатись до Волноваської районної державної лікарні ветеринарної медицини за номером телефону :

(095)-528-49-46.

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37