Про заборону використання салютів, феєрверків та піротехнічних засобів.

   Шановні громадяни! Відділ з питань оборонної, мобілізаційної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації нагадує про необхідність неухильно дотримуватися всіх правил безпечної поведінки під час проведення святкових заходів і зимового відпочинку.
Зазвичай під час Новорічних святкувань стрімко зростає кількість пожеж, які виникають внаслідок порушення правил пожежної безпеки при встановленні ялинок, користуванні гірляндами та піротехнічними виробами, дослухайтесь корисних порад і це допоможе вам безпечно зустріти та провести Новорічні та Різдвяні свята: Зважаючи на проведення операції Об’єднаних сил на території Донецької області, і ймовірною можливістю терористичних актів, а також з метою попередження нещасних випадків, пов’язаних із використанням феєрверків, ракет, салютів та петард на виконання доручення голови Донецької облдержадміністрації, керівника військово-цивільної адміністрації від 16.12.2014 року №19/01 «Про заборону використання піротехнічних засобів» комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій райдержадміністрації прийнято протокольне рішення від 23 грудня 2020 року № 59 «Про посилення контролю за реалізацією та використанням піротехнічних засобів (салютів, петард та інше) на території Волноваського району на період проведення новорічних та різдвяних свят».
Звертаємось до мешканців району не використовувати на цей період ніякі «звукові» та «світлові» піротехнічні і вибухові пристрої як в приміщеннях будинків так і на вулицях.

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37